Beylikdüzü Zemin Şap Atma

Beylikdüzü Zemin Şap Atma Servisi

Zemin şapı tesisatın üstünün örtülmesi, zeminin izolasyonu, tüm zeminin aynı teraziye getirilmesi, güzel bir görünümün elde edilmesi, fayans veya parke gibi uygulamaların düzgün bir zemine yapılması için yapılan 4-7 cm kalınlığında beton uygulamasıdır.

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın
0532 330 14 86

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

Beylikdüzü Zemin Şap Atma

Zemin şapı tesisatın üstünün örtülmesi, zeminin izolasyonu, tüm zeminin aynı teraziye getirilmesi, güzel bir görünümün elde edilmesi, fayans veya parke gibi uygulamaların düzgün bir zemine yapılması için yapılan 4-7 cm kalınlığında beton uygulamasıdır. Şapın kullanılmasındaki amaçlar, tesviye betonu dökülmüş yüzeyi dış etkenlerden korumak olarak ifade ediliyor. Ayrıca kullanılan alanın kullanım süresini uzatmak, özel amaçlar için kullanılacak alanların özelliğine uygun yer kaplaması yapmak ta şap atmanın amaçlarındandır

Ürün Özellikleri

  • Tesviye betonu dökülmüş yüzeyi dış etkenlerden korur kullanılan alanın kullanım süresini uzatır, zemin kaplaması öncesi mekanı düzleştirir. eğim sorununu giderir.

Uygulama Alanları

Su ve nem etkisinde bulunan yerler,
Fabrika iç ve dış sahalarında,
Açık spor alanları,
Kapalı spor salonları,
Sergi ve gösteri salonları,
Açık ve kapalı otoparklar gibi alanlarda uygulanabilir.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

İhtiyacınız için doğru olan zemin kaplama sistemlerinin seçimi ve uygulanması konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, yıllara dayalı deneyimi ve işbirliği içerisinde olduğu firmaların ürün desteği ile sizlere en doğru yüzey çözümlerini önerecektir. 

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

 

Zemin kaplamalarımız çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Uygulaması kolay ve hızlıdır.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Koşulların ağır olduğu endüstriyel alanlardan, kimyasal etkilerin olduğu laboratuvar zeminlerine, spor salonlarından kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağaza zeminlerine kadar çok çeşitli mekanlarda size en uygun zemin kaplaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Yer ve duvar dekorasyon ve kaplama sistemleri montaj ve imalat servisi