Referanslarımız

Referanslarımızdan bazıları:

Güngören Belediyesi

Eyüp Belediyesi

Cevizlik Sosyal Tesisleri Cafe Restaurant
Arı Fırın -Baırköy
İbrahimoğulları Baklava- Bakırköy
Acran A.Ş. - İstoç
Boğaziçi Kimya
Mega kentsel Dönüşüm
Fatih İnşaat San Tic Ltd Şti
Proje Turkuaz Seramik İnşaat San TicLtd Şti
Özser Mutfak Endüstriyel - Alibeyköy
Başyiğit İnşaat
Paloma Duş ve Kuvet Sistemleri

İstanbul Dekorasyon ve Tadilat Merkezi inşaat sürecini de mimari tasarımın parçası olarak görmekte ve süre-maliyet- kalite dengelerini en iyi şekilde kurmaya projelerini bu esas çerçevesinde tamamlamaya gayret göstermektedir.
Sizlerin hayatlarını kolaylaştırıp, kendinizi rahat, mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz mekanlar tasarlayıp yaratıyoruz.
Dekorasyon, zahmetli ve masraflı bir iştir. Hiç ummadığınız tahmin etmediğiniz küçücük detaylar bile bazen bütçenizi aşmanıza neden olabilir. Ama bizden profesyonel mimari danışmanlık talep ettiğiniz takdirde ilk iş size yaklaşık bir maliyet raporu çıkartıyoruz. Böylece tatsız sürprizler tam iş bitti derken tadınızı kaçıramaz.
Hayal gücümüzle nasıl mekanlar tasarladığımızı görmenizi istiyoruz.
Bir mimarın, iç mimarın veya tasarım işiyle uğraşan kişilerin sahip olduğu en önemli şeylerden biri hayal gücü ve yaratıcılıktır. Aynı zamanda kişiye farklılık katan değerlerdendir. Bu yüzden bazen sizin bir türlü şekil veremediğiniz bir mekanınız da bizlerin kaç değişik tasarımlar sunacağımızı görmelisiniz..

Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın...

Genç, dinamik, üretken, mimar ve iç mimar ve tasarımcılardan oluşan ekibimiz var. Hiç kimse eskiden olduğu gibi ustalarla tek tek uğraşma zorunluluğunu istemiyor.. Biz bu zorunluluğu ortadan kaldırıyoruz.Şimdi tek bir telefon ile bütün yükten kurtuluyorsunuz. Tadilat dekorasyon ve onarım işleriniz can sıkıcı olmaktan artık cıkıyor.. Bütün tadilat dekorasyon ve onarım işlerinizi yerinde A dan Z ye bize gönül rahatlığı ile bırakıp , zamanında kaliteli ve uygun işcilik ile yapıp size teslim ediyoruz..