Esenyurt Zemin Duvar Ahşap Kaplama

Esenyurt Zemin Duvar Ahşap Kaplama Servisi

Ahşap kaplama genellikle rutubetli şehirlerde, deniz kıyısına yakın yapılarda, nemli ortamlarda, hava sirkülasyonu yoğun olan iç mekânlarda kullanılan duvar kaplama modelidir.

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın
0532 330 14 86

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

Esenyurt Zemin Duvar Ahşap Kaplama

Ahşap Kaplama genellikler rutubetli şehirlerde, deniz kıyısına yakın yapılarda, nemli ortamlarda, hava sirkülasyonu yoğun olan iç mekânlarda kullanılan duvar kaplama modelidir. Diğer kaplama malzemeleri gibi çalışmaz, boyutsal stabilite özelliği ile deforme olmaz. Düz, perforeli, derzli ya da slot delikli akustik duvar ve tavan paneli çeşitleri mevcuttur. Mekânlarınızda akustik ses düzenlemesi ve ahşap görünüm güzelliği sağlamanın yanı sıra üst seviyede yangın yalıtımı da sağlayabilmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Yüksek nem dayanımı,
  • Yüksek ses ve ısı yalıtımı,
  • Hava şartlarından etkilenmez boyutsal stabilite sağlar,
  • Yangına dayanıklıdır,
  • Doğal görünüm sağlar,
  • Uygulama ve bakım kolaylığı vardır.

Uygulama Alanları

İç dekorasyonda rutubetli mekanlarda ve nemli bölgelerde bulunan konferans, tiyatro, konser ve düğün salonları, oditoryumlar, spor salonları, restoranlar, kongre ve kültür merkezleri, idari binalar, mahkeme salonları, cami, müze, kütüphane, hava limanları, otobüs ve tren garları, metro istasyonları, showroomlar, TV, radyo ve ses kayıt stüdyoları, toplantı salonları, kafe ve barlar, hastane, ofis, banka, alışveriş merkezleri, sinema, otel, çok amaçlı salonlarda kullanılabilir.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

İhtiyacınız için doğru olan zemin kaplama sistemlerinin seçimi ve uygulanması konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, yıllara dayalı deneyimi ve işbirliği içerisinde olduğu firmaların ürün desteği ile sizlere en doğru yüzey çözümlerini önerecektir. 

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

 

Zemin kaplamalarımız çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Uygulaması kolay ve hızlıdır.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Koşulların ağır olduğu endüstriyel alanlardan, kimyasal etkilerin olduğu laboratuvar zeminlerine, spor salonlarından kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağaza zeminlerine kadar çok çeşitli mekanlarda size en uygun zemin kaplaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Yer ve duvar dekorasyon ve kaplama sistemleri montaj ve imalat servisi