Yenibosna PVC Zemin Kaplama

Yenibosna PVC Zemin Kaplama Servisi

PVC Zemin Kaplamalarının en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği birleştirmesidir plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir. Geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanında son derece kullanışlı, antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır.

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın
0532 330 14 86

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

Yenibosna PVC Zemin Kaplama

PVC Zemin Kaplamalarının en önemli özelliği estetik ve fonksiyonelliği birleştirmesidir plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir. Geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanında son derece kullanışlı, antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan PVC Yer Kaplaması sistemleri başta okul, hastane, gıda sektörü ve ilaç fabrikaları olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile daha pek çok alan için öncelikli tercih edilmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Antibakteriyeldir, ek yerlerine kaynak çekilebilir. Su sızdırmayan leke tutmayan bir üründür. PVC esaslıdır. Kalınlığı 2mm genişliği 2 metredir. 60*60 karolarıda bulunmaktadır. Antistatik karo ve rolu ürünlerdir. Heterojen PVC yer döşemesi cila gerektirmeyen, kolay temizlenebilen, antibakteriyel yer döşemesidir. Heterojen ve homojen pvc zemin döşemesi PVC esaslı vinil zemin kaplama malzemeleridir. Hijyenik olduğu için hastane zemin kaplamada vazgeçilmez yer kaplama ürünüdür.

Uygulama Alanları

Hastane, Sağlık ocakları, Dispanserler, Laboratuarlar, Eczaneler, Okullar, Anaokulları, Yatakhaneler, Kreşler, Ofisler, Ev, Kamu binaları, Mağazalar, Süper marketler, Oteller, Resturant, Kapalı spor salonları, Sinema, Tiyatro Salonları, Konferans, Konser, Fabrikalar, Ticari alanlar, Fuarlar, Yemekhane, Ameliyathane Röntgen odaları, Koridorlar, Yoğun bakım gibi iç mekânlarda kullanılan ürünlerdir.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

İhtiyacınız için doğru olan zemin kaplama sistemlerinin seçimi ve uygulanması konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, yıllara dayalı deneyimi ve işbirliği içerisinde olduğu firmaların ürün desteği ile sizlere en doğru yüzey çözümlerini önerecektir. 

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

 

Zemin kaplamalarımız çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Uygulaması kolay ve hızlıdır.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Koşulların ağır olduğu endüstriyel alanlardan, kimyasal etkilerin olduğu laboratuvar zeminlerine, spor salonlarından kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağaza zeminlerine kadar çok çeşitli mekanlarda size en uygun zemin kaplaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Yer ve duvar dekorasyon ve kaplama sistemleri montaj ve imalat servisi