Esenyurt Mineflo Zemin Kaplama

Esenyurt Mineflo Zemin Kaplama Servisi

Mineflo iç mekan zemin kaplaması malzemesi olarak rutubetsiz düz zemine uygulanır. Zemine doğal ahşap parke ve taşdeseni gibi modelleriyle estetik görünüm sağlar. Mineflo sudan ve rutubetten etkilenmez.

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın
0532 330 14 86

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

Esenyurt Mineflo Zemin Kaplama

Mineflo iç mekan zemin kaplaması malzemesi olarak rutubetsiz düz zemine uygulanır. Zemine doğal ahşap parke ve taş deseni gibi modelleriyle estetik görünüm sağlar. Mineflo sudan ve rutubetten etkilenmez yeterki uygulanacak yere düzgünce uygulansın, Aksi taktirde düzgün ve komple yapıştırma olmazsa koku yapar ve direncini kaybederek deforme olur. Günümüzde mineflo zemin kaplaması yavaş yavaş yerini parkelere bırakmış gibi görünse de ticari zemin kaplamalarında hala tercih edilmekte olan mineflo dayanıklı bir zemin kaplama malzemesidir. Mineflo Zemine özel tutkalı sürülerek yapıştırılan bir pvc zemin kaplamasıdır, Ve kötü görünümlü tablo betonun üzerine estetik bir görünüm veren ister ahşap ister taş desenlere sahip olan bir zemin kaplama türüdür

Ürün Özellikleri

  • Mineflonun en büyük özelliği su geçirmez ve kolay kolay deforme olmayan özelliğidir. Zemine yapıştılır ve zeminle bütünleşir. Bir çok desen modeli mevcuttur. Daha sağlıklı kullanım için çin üretimi yerine yerli ürünleri tercih ediniz.

Uygulama Alanları

Mineflo ev ve işyerlerinin iç mekanlarına uygulanabilir.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

İhtiyacınız için doğru olan zemin kaplama sistemlerinin seçimi ve uygulanması konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, yıllara dayalı deneyimi ve işbirliği içerisinde olduğu firmaların ürün desteği ile sizlere en doğru yüzey çözümlerini önerecektir. 

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

 

Zemin kaplamalarımız çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Uygulaması kolay ve hızlıdır.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Koşulların ağır olduğu endüstriyel alanlardan, kimyasal etkilerin olduğu laboratuvar zeminlerine, spor salonlarından kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağaza zeminlerine kadar çok çeşitli mekanlarda size en uygun zemin kaplaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Yer ve duvar dekorasyon ve kaplama sistemleri montaj ve imalat servisi