İkitelli Laminat Parke Zemin Kaplama

İkitelli Laminat Parke Zemin Kaplama Servisi

Laminat parke, su geçirmeyen, tutkallanmış bir yüksek yoğunluklu elyaf plakanın etrafına inşa edilen tabakalı sağlam bir zemindir. Siz de mekanlarınızı laminat parke kaplatmak istiyorsanız bizi arayın.

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın
0532 330 14 86

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

İkitelli Laminat Parke Zemin Kaplama

Günümüzde en çok tercih edilen zemin döşeme ürünü laminat parkedir. Bir çok laminat parke modeli mevcuttur. Laminat parke tercih ederken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlardan en önemlisi ise parkenin döşeneceği yerdir. Laminat parke sınıflara ayrılmaktadır bu sınıfları ana iki kategoride toplayabiliriz bu kategoriler konut ve ticaridir. Konut ve Ticari kullanımlarda farklı sayıyla ifade edilen sınıflar mevcuttur.Ayrıca diğer bir önemli sınıflandırma ise parkenin aşınma tabakasının sınıfıdır.Bu sınıf AC-1 den başlayıp AC-6 kadar gitmektedir. Laminat parkede tercih yaparken önce bu iki kategoriye göre parke seçimi yapmanız gerekmektedir. Yani parkeyi ev için mi yoksa ticari bir alan için kullanacaksınız bunu belirlemeniz gerekmektedir. Ev kullanımlarında parkenin üzerindeki çalışma daha az olacaktır. Bu nedenle çok yüksek sınıf parke kullanmaya gerek yoktur.

Ürün Özellikleri

  • Uzun süre dayanıklıdır,
  • Kolay montaj,
  • Yoğun mekanlarda bile kullanılabilme ayrıcalığına sahiptir,
  • Laminat parke lerin tamir işlemleri masif parke den çok daha kolaydır,
  • Laminat parkelerin en büyük avantajlarından biri yüzeylerinin rutubet tutmamasıdır,
  • Laminat parkelerin yüzeyi çok yoğun olduğu için; çizilme, çarpma, güneş ışığı solması ve hatta sigara yanmalarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Uygulama Alanları

Kullanılacağı alana ve çeşitli özelliklerine göre farklı gruplara dahil olan ve özel olarak üretimi yapılan laminat parkelerin günlük yaşamda ev ve ofis gibi iç mekan haricinde bahçelerde dahi görülebilmesi mümkündür. İç mekanlarda olduğu kadar dış ortamlardan havuz, bahçe gibi noktalara da yerleştirilebilen parkelerin bu anlamda çeşitli ihtiyaçlara yanıt verdiği görülmektedir.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

İhtiyacınız için doğru olan zemin kaplama sistemlerinin seçimi ve uygulanması konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, yıllara dayalı deneyimi ve işbirliği içerisinde olduğu firmaların ürün desteği ile sizlere en doğru yüzey çözümlerini önerecektir. 

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

 

Zemin kaplamalarımız çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklıdır. Son derece hijyeniktir, üzerinde bakteri barındırmaz. Uygulaması kolay ve hızlıdır.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Koşulların ağır olduğu endüstriyel alanlardan, kimyasal etkilerin olduğu laboratuvar zeminlerine, spor salonlarından kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağaza zeminlerine kadar çok çeşitli mekanlarda size en uygun zemin kaplaması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90 532 330 1486 

Hemen Arayın - Ücretsiz Fiyat Alın

Yer ve duvar dekorasyon ve kaplama sistemleri montaj ve imalat servisi